Registrace do III. ročníku Letního turnaje Prague Beach Habdball jsou otevřeny. Turnaj se odehraje v termínu 19. - 21. června 2020 a bude nedílnou součástí turnaje dospělých. Děti tak dostanou možnost být součástí mezinárodní akce, kde v akci uvidí i některé z národních výběrů připravujících se na Evropský šampionát. 

Registrační formulář najdete ZDE. 

Vzhledem k velkému zájmu o účast v našem turnaji, který nás moc těší, jsme se rozhodli v roce 2019 k rozšíření letního jednodenní turnaje na turnaj dvoudenní. Kapacita turnaje je však omezena, proto neváhejte s registrací.

Do turnaje se mohou přihlásit kategorie od mladšího žactva až po kategorii staršího dorostu. 

Prvního ročníku letního mládežnického mládežnického turnaje v plážové házené, se konal ve Freestyle parku Letňany a  zúčastnilo se ho 10 družstev žáků a žaček do 13 let. Druhý ročník byl již obsazen 22 týmy. :-) Součástí turnajů je také doprovodný program a možnost využítí celého sportovního areálu Beachklubu Ládví, kde si děti mohou zadovádět na různých atrakcích. 


Konečné pořadí I. ročníku LPBH

Na turnaji byly zastoupeny kluby: TJ Házená Sokol Kobylisy II, HC Dukla Praha, HK Chomutov, HC Háje, DHC Slavia Praha I, DHC Slavia Praha II, DHC Plzeň, TJ JM Chodov, HK Most, Házená Mělník.

2. místo TJ JM Chodov

1. místo HC DUKLA PRAHA  

3. místo DHC Slavia Praha