O nás

Záleží nám na rozvoji plážové házené v České republice. Proto spolek HNB - Házet nás baví, z.s. organizuje mezinárodní turnaj Prague Open Beach Handball, mládežnický turnaj Prague Beach Handball a Zimní turnaj Prague Beach Handball a organizačně se podílí i na dalších, především mládežnických turnajích. 

PRAGUE OPEN BEACH HANDBALL

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball pořádaný pod značkou HNB - Házet nás baví, z. s. je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. Informace z prvních tří ročníků najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE

PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball, který pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball za sebou má již I. ročník. Velmi nás potěšil zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji, a proto máme naplánován již II. ročník, který proběhne 22. - 23.  6. 2019 v pražském Beachklubu Ládví. 

ZIMNÍ PRAGUE BEACH HANDBALL

Plážová házená se v České republice začíná těšit stále větší oblíbenosti u mládeže i dospělých, proto jsme se rozhodli využít zimní herní pauzy indoorové házené a zorganizovat ZIMNÍ podobu mládežnického turnaje Prague Beach Handball, jehož 1. ročník se konal v termínu 9. - 10. února 2019 v pražském Beachklubu Ládví.


Pravidla plážové házené