O nás

Záleží nám na rozvoji plážové házené v České republice. Proto spolek HNB - Házet nás baví, z.s. organizuje mezinárodní turnaj Prague Open Beach Handball, letní mládežnický turnaj Prague Beach Handball a Zimní turnaj Prague Beach Handball a organizačně se podílí i na dalších, především mládežnických turnajích. 

PRAGUE OPEN BEACH HANDBALL

Mezinárodní projekt v plážové házené Prague OPEN Beach Handball pořádaný pod značkou HNB - Házet nás baví, z. s. je od svého založení v roce 2016 vyhledávaným turnajem především Národními federacemi, které do Prahy posílají své týmy na přípravný turnaj před evropskými i světovými šampionáty. Finálové zápasy tohoto turnaje vysílaly v přímém přenosu televizní stanice NOVA Sport a ČT Sport. Informace najdete na webové stránce turnaje ZDE a na facebookové stránce ZDE

LETNÍ PRAGUE BEACH HANDBALL

Mládežnický turnaj v plážové házené Prague Beach Handball pořádáme v rámci stále oblíbenějšího mezinárodního turnaje Prague OPEN Beach Handball. Velmi nás těší stále se zvyšující zájem klubů i jednotlivců o účast v tomto turnaji. 


ZIMNÍ PRAGUE BEACH HANDBALL

Plážová házená se v České republice začíná těšit stále větší oblíbenosti u mládeže i dospělých, proto jsme se rozhodli využít zimní herní pauzy indoorové házené a zorganizovat ZIMNÍ podobu mládežnického turnaje Prague Beach Handball, k jehož realizaci využíváme nafukovacích vytápěných hal pražského Beachklubu Ládví.  


Pravidla plážové házené