Prvního ročníku zimního turnaje se zúčastnilo 16 týmů z Čech a Moravy, druhého ročníku se zúčastnilo 18 týmů. 

Herním systémem 2 x 8 a 2 x 10 minut bylo odehráno celkem 128 zápasů v kategorii žactva, dorostu a juniorek. Sehrány byly i zápasy Evropské beach handballové tour. 

Součástí našich turnajů byly také ve spolupráci s ČSH již dvě školení rozhodčích plážové házené. Kurzy úspěšně zakončilo všech 20 rozhodčích. 

Konečné pořadí II. ročníku ZPBH

Žactvo MIX:

1. Little Falcons (Sokol Poruba) - žačky 

2. Je mi to jedno (Chodov Praha) - žáci 

3. Mašina (Loko Č. Budějovice) - žáci

4. Kobylky (Sokol Kobylisy) - žačky 

5. Mini - Raptors (Sokol Kostelec n. L.) - žáci

Kadeti:

1. Lemuři Chodov - kadeti 

2. Korby (Házená Mělník) - kadeti 

3. Raptors (Sokol Kostelec n. L.) - kadeti

4. Handball Club Kolín - kadeti

Kadetky: 

1. Pink Falcons (Sokol Poruba)

2. Vršovický princezny (Sokol Vršovice)

3. Šunky (SK Žeravice)

4. Dangerous Princesses (HC Milevsko)

5. Kobry (Házená Mělník)

Juniorky:

1. Vršovický kočičky (Sokol Vršovice) - juniorky

2. Gorilí Santové (Spartak Ústí n. L.) - juniorky

3. Hadice (Házená Mělník) - juniorky

4. Anežky z Bible - juniorky a junioři (mimo soutěž)

Konečné pořadí I. ročníku ZPBH

KATEGORIE ŽACTVO:

1. Sport club Senec

2. Czervena Zvezda (Lovosice)

3. HC Dukla Praha

4. TJ JM Chodov

5. Bagři (Hazena Mělník )

6. Oreo team ( Lovosice)

7. Korbičky (Hazena Mělník)

8. Promilky (DHK Most)

KATEGORIE DOROST: 

1. TJ Sokol Vršovice

2. Alstar (Hazena Mělník)

3. TJ Sokol Šťáhlavy

4. Ruxak Army (Hazena Mělník)

5. DHK Baník Most

6. TJ Sokol Kobylisy

7. TJ Spartak Příbram

8. Hadice (Házena Mělník)

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

Nejlepší brankář: Tadeáš Pokorný (Lovosice)

Nejlepší brankářka: Vendula Adamcová (Promilky - Most)

Nejlepší hráč: Lukáš Nemec (Senec)

Nejlepší hráčka: Markéta Zemanová (Most)

Nejlepší střelec: Ondřej Mandák ( Dukla Praha)

Nejlepší střelkyně: Adéla Pokorná (Most)

Nejsympatičtější trenér: Martin Šetelík

Nejsympatičtější rozhodčí: Adrian Gabriš (Senec)