Registrace LETNÍHO turnaje jsou otevřeny!

Letní turnaj: 8. 8 - 9. 8. 2020

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.

Po potvrzení přijetí do turnaje je nutné uhradit startovné 2 500,- Kč a vratnou kauci 500,- Kč.

Až tehdy je dokončena závazná přihláška. 

10 dní před startem je turnaje je registrační poplatek (startovné) nevratný. 

Ceník 

Startovné (mládežnický turnaj)

2 500 Kč/ tým 

Kauce 

500 Kč/tým *

Snídaně 

50 Kč

Obědy 

120 Kč

Večeře

120 Kč

Možnost ubytování v nedalekém hostelu 

bude upřesněno /osoba/noc

Ubytování ve třídách ( pouze děti)

(spacák+ karimatka vlastní)

 bude upřesněno/Kč/osoba/noc


* Veškeré položky musí být zaplaceny všemi týmy, které chtějí startovat na turnaji. KAUCE 500,- Kč za tým bude družstvu vrácena po regulérním odehrání celého turnaje, tj. družstvo nastoupí ke všem svým zápasům včetně posledního zápasu o umístění a zúčastní se vyhlašování výsledků. Zároveň může být kauce použita k úhradě případné škody vzniklé v areálu Beachklubu Ládví. 

* 10 dní před startem je turnaje je registrační poplatek (startovné) nevratný.

Přihlášená družstva

8. srpna - 9. srpna 2020 Beachklub Ládví 

(tučně označená družstva mají zaplacené startovné + kauci)

MLADŠÍ ŽAČKY

(kategorie ČSH soutěží 2008 a mladší - ŽACTVO mix)

1.  Žluté borkyně (Sokol Kobylisy)) 

2. Čičiny (HK Spartak Ústí nad Labem)

3. 

4. 

5. 


STARŠÍ ŽAČKY

 (kategorie ČSH soutěží 2005 - 2007 - KADETKY) 


1.  Pink Falcons  (Sokol Poruba)

2. Blue Falcons  (Sokol Poruba)

3. Dangerous Princesses (HC Milevsko)

4. Škaredá vajíčka ( (HK Spartak Ústí nad Labem)

5. Hungry Hippos (Házená Jindřichův Hradec)

6. Slavia Praha MLD

7. Tornáda (HK Ivančice)

8. Vršovický princezny (Házená TJ Sokol Praha Vršovice)

9. Košťata ( TJ Spartak Příbram )

10. Big Hero 6 (HK Ivančice)


MLADŠÍ A STARŠÍ DOROSTENKY 

(kategorie ČSH soutěží 2002 - 2004 - JUNIORKY)

1. HC Bohemka 

2. Gorilí Santové (HK Spartak Ústí nad Labem)

3. Slavia Praha STD

5. Vršovický kočičky (Házená TJ Sokol Praha Vršovice)


ŽENY


1. MileŽeny (HC Milevsko) 

2. Lehny (HK Spartak Ústí nad Labem) 

3. Házená Jindřichův Hradec 

4. Raketou na Mars

5.  #ty(m)vole

MLADŠÍ ŽÁCI 

(kategorie ČSH soutěží 2008 a mladší - ŽACTVO mix) 

1.  

2. 

3. 

4.

5.


STARŠÍ ŽÁCI 

(kategorie ČSH soutěží 2005 - 2007 - KADETI)


1.  Raptors (Sokol Kostelec nad Labem)

2. Divoký lvi (Lions Hostivice) 

3. 

4. 

5. 

6.

7.


MLADŠÍ A STARŠÍ DOROSTENCI

  (kategorie ČSH soutěží 2002 - 2004 JUNIOŘI)

1. Smoldyci (HK Baník Most)

2. Modrané (Slovan Modra)

3. Reprezentace ČR U16 - červená

4. Reprezentace ČR U16 - modrá

5. Farmáři ze Sokola (Sokol Praha Vršovice)

6. Lemuři Chodov (TJ JM Chodov Praha)


MUŽI


1. BoroVodka (Bratislava)

2.

3.

4.

5.