TRIČKA - Limitovaná unikátní série

ROZVOJI PLÁŽOVÉ HÁZENÉ MŮŽEŠ LIBOVOLNOU ČÁSTKOU POMOCT I TY! 😊

Vážení příznivci, podporovatelé a přátelé plážové házené,

jak jistě všichni víte, Mezinárodní házenkářská federace IHF již oficiálně oznámila, že se BEACH HANDBALL stává předváděcím sportem letních Olympijských her 2024 v Paříži na což s nadšením okamžitě zareagoval skoro celý házenkářský svět.

Jelikož ani my nechceme zůstat stranou a chceme, aby se Česká republika dostala mezi beachovou elitu, kdy cílem pro CZE beachové reprezentační týmy jsou Olympijské hry v Los Angeles v roce 2028, rozhodli jsme se, podporovat nejen je, ale i kompletní rozvoj plážové házené v České republice.

BEZ VÁS TO NEDÁME!

Ve spolupráci Házet nás baví, z.s., rodičů Lvíčat a členů realizačních týmů reprezentace plážové házené vznikl unikátní nápad, který by mohl pomoci při rozvoji tohoto mladého sportu v České republice. Bez pomoci vás, však žádný nápad v realitu neproměníme. 😊

LIMITOVANÁ SÉRIE TRIČEK CZECH BEACH HANDBALL JE TU!

Výměnný obchod, to je to, oč tu běží. 😊

Jak to zrealizujeme?

 • MY vyrobíme limitované tričko s unikátním číslem 1 - 120
 • VY nám za něj přispějete minimálně 499,- Kč, nebo libovolnou vyšší částkou, dle vašich možností

Cena za tričko?

 • Tričko bez výběru čísla minimální částka - 499,- Kč
 • Tričko s výběrem čísla minimální částka 699,- Kč (V případě, že bude více zájemců o tričko s jedním číslem, vyhrává vyšší nabídka, částka není limitována horní hranicí 😊 
 • Dostupnost jednotlivých čísel si ověřte ZDE. (Tabulku budeme aktualizovat každý den v 10:00 dopoledne, kdy zveřejníme již nedostupná čísla).

Jak postupovat?

Na e-mailovou adresu: trickabeach@gmail.com pošli:

 • Jméno a příjmení (Dáváš tím souhlas ke zveřejnění GDPR – napiš, pokud nechceš jméno veřejně, budou ve sdílené tabulce pouze tvé iniciály)
 • Unikátní číslo trička
 • Velikost trička
 • Částku, za kterou tričko kupuješ
 • Město, kde žiješ (hraješ)
 • Celou adresu (pokud chceš tričko zaslat poštou)

Po emailovém potvrzení rezervace (do 24 hodin po rezervaci) trička se vaše údaje objeví ve sdílené tabulce, kde najdete číslo účtu a variabilní symbol, na který do 3 dnů zašlete přislíbenou částku. 

Pokud nebudou finance připsány nejpozději 5. den po potvrzení rezervace na účet HNB-Házet nás baví, z.s. 2201311648/2010, bude vaše rezervace zrušena!

Klademe důraz na transparentnost, proto budou veškeré vybrané finanční prostředky, po odečtení nákladů na výrobu triček, věnovány na rozvoj plážové házené (Výběrové kempy, ubytování, strava atd.).

Faktury za tyto služby budeme průběžně zveřejňovat tak, aby měl každý z přispěvatelů možnost sledovat, jak bylo s jeho podporou naloženo.

TRIČKA BUDEME VYRÁBĚT PO OBDRŽENÍ VŠECH OBJEDNÁVEK, NEJPOZDĚJI VŠAK 1. ČERVNA 2023. K vyzvednutí budou 3. června na srazu reprezentace v Beachklubu Ládví, nebo za příplatek poštovného zašleme přímo na vaši adresu. 

Děkujeme, že s námi pomáháte rozvoji krásného mladého sportu! 😊

Tým HNB a realizační týmy plážové házené.